Iphone 7 telefonum çalındı alan kişi hemen kapatmış. Telefonumu nasıl bulabilirim?

Telefonum çalındı nolur yardımcı olun iphone 7 icloud hesabına gırdım fakan konumunu bulamadım telimı kapatmıslar hemen.başka ne yapabılırım.

kumru kumru (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Öncelikle geçmiş olsun.

    iPhone'umu Bul özelliği ile

    • Harita üzerinde aygıtınızın konumunu belirlemek

    • Aygıtınızı bulmanıza yardımcı olmak için aygıtınızda ses çalmak

    • Aygıtınızı kilitlemek ve takip etmek için Kayıp Modu'nu kullanmak

    • Aygıtınızdaki tüm kişisel bilgilerinizi uzaktan silmek

    işlemlerini yapabilirsiniz. Harita üzerinde yer bulabilmeniz için telefonun açık ve internete bağlı olması, konumun açık olması gerekir.

    Telefon hemen kapatıldıysa, online konumda değilse telefonu bulamazsınız.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

      @hakan hocamıza ek olarak;

      Hakan hocamın dediği gibi telefonunuzu iPhone'mi bul servisi açık ise telefon açıldığında yerini tespit etme, kilitleme, uzaktan silme gibi imkanlar vardır.Bu durumda telefonunuzu kayıp moduna alarak kilitlenemiz tavsiye edilir.Eğer telefonu çalan kişinin kullanmasını engellemek için bilgilerinizi silmeyi seçerseniz, bu durumda siz de telefonunuzu bulamayabilirsiniz.iPhonemu bul özelliği bu durumda devre dışı kalmış olur.

      Yapmanız gereken telefonun açılmasını takip etmeniz ve bunu yakalamnızdır diye düşünüyorum.

      Telefonun çevrimiçi olmaması durumunda, aldığınız kutu üzerine ve fatura üzerine bakarak telefonunuzun IMEI numarasını bulmaya çalışın.Ardından durumu polise anlatarak telefonunuzun bulunarak geri iadesini isteyin.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      7 yıl önce cevaplandı

        Imeı adresını verdık polıse kapalı oldugu ıcın bısey bulamıyorum evt.kayıp modunda suan bakalım beklıyoruz ınsallah buluruz

        kumru kumru (1)
        7 yıl önce cevaplandı

        • Bunu bildiklerinden açmıyorlardır telefonu büyük ihtimalle.Umarım bulursunuz. ismailsarp 7 yıl önce