İphone altyazı sorunu

İphone a video indirdim ama altyazısı inmedi ne yapabilirim acaba yardımcınolursanız çok sevinirim

tauriel tauriel (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunuz çok açık değil.  Video var alt yazısız mı görünüyor?

    iPhone'da alt yazı görüntülenmesi için Video ve alt yazı dpsyasının atnı klasörde ve aynı adda olması gerekiyor.

    Örneğin film.mp3 video adı ise alt yazı adı film.srt olmalı ve bu iki dosya aynı klasörde olmadı.

    iPhone otomatik olarak alt yazısı videonun üzerine bindirecektir.

    murat murat (12492)