iphone kapalı uyarısı

IOS 6'dan IOS 7'ye güncelledikten sonra,  Iphone 5 telefonumun ekranında  "iphone kapalı" yazıyor. Bir türlü açamıyorum.

Internette yaptığım araştırmada sorunun fazla sayıda parola girmekten kaynaklandığı yazıyor fakat böyle birşey olmadı.

iPhone 5'deki "iphone kapalı" uyarısını nasıl çözebilirim?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone 5'deki "iphone kapalı" uyarısını çözümünü şu şekilde yapabilirsiniz:

    Eğer iTunes yüklü bir bilgisayara daha önceden yedek aldıysanız. Iphone'u bilgisayara bağlayın.

    iTunes içerisinde Aygıtlar altında Iphone'u seçin ve Geri Yükleyi seçin.

    Yedeğinizi seçin ve geri yükleme işlemini başlatın.

    Eğer iTunes üzerinde bir yedeğiniz yoksa iPhone'u DFU moduna alarak onarabilirsiniz fakat bu işlemden sonra iPhone sıfırlanır yani herşey silinir.

    • iPhone'u DFU moduna almak için öncelikle cihazı bilgisayardan çıkartın ve kapatın.
    • Bilgisayarda iTunes yazılımı açın ve usb kabloyu bilgisayara takın.
    • iPhone 'u bilgisayara takmadan  HOME + POWER tuşlarına aynı anda 10 saniye kadar basılı tutun.
    • Sonra sadece POWER tuşundan parmağınızı kaldırın. HOME tuşuna basılı tutmaya devam edin.
    • Parmağınızı HOME tuşuna basmaya devam ederken bilgisayara takılı olan kabloyu iPhone'a takın.
    • Bu işlemlerden sonra iTunes  iPhone'u algılayacaktır. iTunes  iPhone'u algıladığında “Geri Yükle” (RESTORE) yaparak paroladan kurtulabilirsiniz.
      Geri Yükle işlemi ortalama 30 ila 45 dakika arasında sürecektir.
    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      program filan indimem gerekli mi

      kullanici584886 kullanici584886 (1)