'iptal'e tıklansa da dosya vb inme ihtimali

merhaba. bir haber sitesindeydim, haberdeki resmin üstüne tıklayınca gelen seçeneklerde "resmi görüntüle"ye tıkladığımda dosya indirme penceresi gibi birşey geldi indirmedim. Fakat bildirim penceresinde dosyanın indirildiği (?) gibi bir bildirim var idi. İndirilenler klasörünü kontrol ettim birşey yok. İnternetsiz bakınca da öyle. Neden böyle olmuştur

tutor tutor (17)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Benim tahminim o ikon sadece indirme esnasında değil, indirme izni menüsnde de çıkıyor. İnternet olmadan denemişsiniz zaten. İnternetsiz dosya inmesi mümkün olmadığından buaradan da bir indirme işlemi olmadığını anlayabiliriz. Zaten dosya indirilen klasöründe yoksa inmemiştir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Evet bir şey inseydi klasörde görünürdü. Zaten Kaspersky de aktifmiş galiba. Dediğim gibi içiniz rahat olsun. xbedirhanx 1 yıl önce
    • teşekkür ederim ilgilendiğiniz için tutor 1 yıl önce