işlem yapamıyorum?

merhaba bilgisayarda herhangi bir komut gerçekleştirmek istesem Windows Bu Dosyayı Açamıyor veya bilgisayarımı açarken belirtilmemiş hata uyarısı aldım internete bağlanmıyor bu yüzden anti virüs indiremiyor veya usb bellek kabul etmediği için atamıyorum güvenli mod da aynı sorun devam ediyor sistem geri yükleme yapmak istedim f8 bölümü ve (msc ) elle komutlara da izin vermiyor bilgisayarda hayatımdan değerli klasörler var format demeyin lütfen yardım edin :(
çok teşekkürler..

zorromt1234 zorromt1234 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sen önce çok önemli dosyalarını garantiye al, gerisine sonra bakılır.

    CD'den çalışan bir işletim sistemi download et (ISO Dosyasıdır ve CD'ye kalıp olarak yazdırılır). Sonra PC'yi bu CD'den başlatarak CD'deki işletim sistemine gir ve bu işletim sisteminde dosya gezgini (windows gezgini) vasıtasıyla sabit diskinin bölümüne/bölümlerine girerek oradaki kurtarmak istediğin dosyaları bir flash belleğe aktar.

    Canlı işletim sistemi (CD'den çalışan işletim sistemi) için Hiren's Boot CD'yi kullanabilirsin:

    Hiren's Boot Cd nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      dediklerinizi uygulayacağım sonucu yazarım yardımlarınız için çook teşekkürler

      zorromt1234 zorromt1234 (3)