İyi bayramlar uzmanim.net !

Tüm uzmanim.net ekibinin aileleri ve sevdikleri ile birlikte mutlu, güzel, hayırlı bir bayram geçirmelerini dilerim.

İyi bayramlar uzmanim.net!

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

  • Bu başlık altında bayram mesajlarınızı yazabilirsiniz. Lütfen oylama yapmayın :) hakan 7 yıl önce

Toplam 11 Cevap

Hayırlı bayramlar dilerim tüm uzmanim.net üyelerine

cemphp cemphp (651)
7 yıl önce cevaplandı

    Tüm uzmanim.net ekibinin  sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmesini temenni ederim. Sevdikleriminiz değerini bilelim ve sadece bayramlarda değil her zaman onları hatırlayalım.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tüm uzmanim.net ailesinin Kurban bayramı kutlu olsun. Küskünlerin barıştığı, dostlukların pekiştiği bir bayram dilerim.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      7 yıl önce cevaplandı

        Tüm uzmanım.net Ailesinin Bayramı kutlu olsun . Nice birlikte güzel bayramlara :)

        blackheaven blackheaven (728)
        7 yıl önce cevaplandı

          Herkese iyi bayramlar :)

          temmuz temmuz (12505)
          7 yıl önce cevaplandı

            Kurban Bayramınız Kutlu Olsun , Sevdiklerinizi Hatırlayın

            huseyinking huseyinking (-50)
            7 yıl önce cevaplandı

              Tüm uzmanim.net ailesinin Kurban bayramını kutlar ülkemizin şugünlerde en çok ihtiyacımız olan  huzur dolu günler

              dilerim @hakan bey bu konuyu açtığınız içinde ayrıca teşekür ederim

              candan candan (4301)
              7 yıl önce cevaplandı

                Bütün Uzmanım.net Ailesinin Kurban Bayramı Mübarek Olsun Azerbaycandan Selamun Aleyküm :)

                nizi666 nizi666 (179)
                7 yıl önce cevaplandı

                  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.Hanenizden Huzur Eksik Olmasın

                  tahatugyan tahatugyan (1206)
                  7 yıl önce cevaplandı

                    Tüm uzmanım.net üyelerine iyi bayramlar dilerim. :)

                    ahmetsamil ahmetsamil (268)
                    7 yıl önce cevaplandı

                      Herkese iyi bayramlar :)

                      murat murat (12492)