Jenerik Hazırlayabileceğim Site veya Program Tavsiyesi

Kolayca Jenerik hazırlıyabileceğim güzel kaliteli bir program yada site önerirmisiniz?

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Program olarak aşağıda yer alan programları inceleyebilirsin

    - Adobe After Effect

    Sony Vegas Pro

    - Cinema 4d

    Yukarıda belirttiğim programların içinde bana göre en iyisi After effect programıdır.

    Online olarak ta aşağıda belirtmiş olduğum siteleri inceleyebilirsin

    biteable.com

    - renderforest.com

    flixpress.com

    ivipid.com

    Umarım faydalı olmuştur..

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim @tahatugyan faydalı oldu yalnız bu online sitedeki jenerikleri youtube kanalında videolara kullanırsak sorun olurmu? lion 7 yıl önce
    • Rica ederim tahatugyan 7 yıl önce
    • Sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum @lion tahatugyan 7 yıl önce

    Adobe After Effects öneririm. Sadece jenerik için Adobe Premiere öneririm ama after bilirseniz başka bir şey bilmenize gerek kalmaz. www.tanitimvideo.net adresine göz atmanızda fayda var. www.tanitimvideo.net/jenerik-video-hazirlama adresinde premiere önerilmiş. Sony vegas pro ve 3Ds Max se ekstra öneri olsun :)

    matthys matthys (1)