Jquery colorbox eklentisini dinamik olarak nasıl yeniden boyutlandırırım?

Jquery Colorbox eklentisi ile açılmış bir iframe penceresini dinamik olarak nasıl yeniden boyutlandırabilirim? Genişlik ve yükseklik değerlerini açık olan bir colorbox penceresi için nasıl yeniden verebilirim?

Jquery  colorbox eklentisini dinamik olarak nasıl yeniden boyutlandırırım?

alattin alattin (16984)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Jquery Colorbox ile açılmış iframe penceresini, iframe içerisinden yeniden boyutlandırmak için

     parent.$.colorbox.resize({ width: "500px", height: "300px" });

    javascript kodunu kullanabilirsiniz. Yukarıdaki kodda Jquery colorbox ile açılmış iframe penceresinin yükseklik değeri 300 pixel genişliği ise 500 pixel olarak ayarlanmıştır.

    alattin alattin (16984)