Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır? aşağıda resimli olarak anlatılmıştır

Junkware Removal Tool ücretsiz bir güvenlik aracıdır.  Reklam yazılımları (Adware), Potansiyel istenmeyen program (PUP) , virüs gibi zararlı yazılımlara karşı kullanabileceğiniz bir programdır. Potansiyel istenmeyen yazılımlar ücetsiz program ve oyunlar ile birlikte bilgisayarınıza yüklenir ve zamanla bu yüklenen yazılımlar bilgisayarınızın performansını azaltır. Bilgisayarınızın performansını arttırmak için ilk yapmanız gereken potansiyel istenmeyen yazılımlardan bilgisararınızı arındırmak olmalıdır.  Junkware Removal Tool bu anlamda size yardımcı olacak faydalı bir programdır .

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    Junkware Removal Tool, Reklam yazılımı(adware),  Araç çubuğu (toolbar),  Potansiyel istenmeyen yazılım (PUP)  yazılımları temizlemek için kullanılan ücretsiz ve güçlü bir araçtır.  Reklam yazılımı(adware),  Araç çubuğu (toolbar),  Potansiyel istenmeyen yazılım (PUP)  gibi istenmeyen yazılımlar ücretsiz yazılımlar ile birlikte gelir.

    İstenmeyen yazılımlar işlemci ve bellek kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatırlar. Aynı zamanda reklam pencereleri açarak sizi rahatsız ederler. Bu tür yazılımlar virüs değildir. Fakat virüsler kadar rahatsız edici olabilirler.

    Junkware Removal Tool  özellikle aşağıdaki Potansiyel İstenmeyen Yazılımlar ve araç çubukları için etkilidir.

    • Ask Toolbar
    • Babylon
    • Browser Manager
    • Claro / iSearch
    • Conduit
    • Coupon Printer for Windows
    • Crossrider
    • Facemoods / Funmoods
    • iLivid
    • IncrediBar
    • MyWebSearch
    • Searchqu
    • Web Assistant

    Junkware Removal Tool  nereden indirebilirim?

    Junkware Removal Tool  buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

    Junkware Removal Tool  nasıl kullanılır?

    1. Junkware Removal Tool  buraya tıklayarak indirin.
    2. İndirdiğiniz  JRT.exe dosyasını iki kere tıklayın ve çalıştırın.
    3. Konsol ekranında Junkware Removal Tool temizleme aracı çalışacaktır. Tarama işlemi için bir tuşa basın.
      Whilokii kaldırma - temizleme aracı ile taramaBu işlem biraz vakit alacaktır.  Tüm programları kapatın ve sabırla bekleyin.
    4. Tarama işlemi bittikten sonra ekrana temizleme ile ilgili bir rapor gelecektir.

    Junkware Removal Tool bilgisayarınızı tarayacak ve potansiyel istenmeyen yazılımları ve reklam yazılımlarını bulacak aynı zamanda bunları temizleyecektir.

    Junkware Removal Tool reklam ve temizleme araçları ile baş etmek için tek başına yeterli bir araç değildir.

    Bilgisayarınızı tamamen temizlemek için şu programlardan faydalabilirsiniz:

    1. Malwarebytes  Anti-Malware nedir? Malwarebytes Anti-Malware nasıl kullanılır?
    2. Adwcleaner nedir? Nasıl Kullanılır?
    3. Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?
    4. Norton Power Eraser nedir? Nasıl Kullanılır?

    Bu programlar ücretsiz ve güvenilirdir. Bir sorun yaşarsanız sorularınızı uzmanim.net'e iletebilirsiniz.

    Yukarıdaki programlar bilgisayarınızda aynı anda bulunabilir. Antivirüs programınız varsa aynı anda çalıştırılabilir.

    Herhangi bir sorun çıkartmaz. Düzenli olarak belli aralıklar ile bilgisayarınızı bu programlar ile tarayabilirsiniz. Böylelikle virüs, reklam yazılımı, istenmeyen yazılım gibi zararlılardan kurtulursunuz.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

       BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA DEGER KAZANIR~~Çoooooooooooook teşekkürler çok işe yaradı

      kuzey kuzey (1)
      10 yıl önce cevaplandı

        abim ellerinize emeginize sağlık ALLAH sizden razı olsun :)

        yakamoz54 yakamoz54 (1)