Kablolu ağı kablosuza cevirme

Kablolu internet ağı var yurt odasında ben bunu wifi ağına çevirmek için nasıl bi alet almalıyım

hcy043 hcy043 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Aşağıdaki ürünü alabilirsiniz.Kurulum için uzmanim.net üzerinde gerekli açıklama var.

    Ürüne ulaşmak için tıklayın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    Merhaba

    İlk olarak bu işlemi gerçekleştirmek için bunun için tasarlanmış olan Access Point olarak isimlendirilen cihazlar ile kablolu ağ bağlantısı kablosuz ağ bağlantısına çevirmen mümkün olacaktır

    Senin için bir kaç tane modeli alt kısımda yazdım inceleyebilirsin

    1 - EW-7416APN 300MBPS RANGE EXTENDER / ACCESS POINT - 116,61 ₺ (Fiyatlar Vatan Bilgisayar Sitesinden Yararlanarak Yazılmıştır. Döviz Kuruna Göre Farklılık Gösterebilir)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    2 - AIRTIES AIR 4400 300MBPS KABLOSUZ 1 PORT ERİŞİM NOKTASI / UNIVERSAL REPEATER - 99 ₺ (Fiyatlar Vatan Bilgisayar Sitesinden Yararlanarak Yazılmıştır. Döviz Kuruna Göre Farklılık Gösterebilir)

    Eğer Access Point cihazından verim almadıysanız en iyi çözüm yeni bir kablosuz modem tercih etmektir

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bir tanede benden olsun :)

      TP-LINK TL-WR710N 150 Mbps N WAN/LAN & USB Portlu Kablosuz Client/Repeater/AP/WISP Mini Client Router + Menzil Genişletici (tıkla)

      Bende var, müthiş bir alet. Küçücük birşey ama beş büyük işi mükemmel yapabiliyor. Ayrıca USB şarj aleti (telefon vs için) kullanılabiliyor ve USB portundan dosya paylaşımı yapılabiliyor.

      • Taşınabilir tasarımı, seyahatte ve evde kullanım için ideal
      • Yerleşik güç adaptörü, büyük adaptör gerekmez
      • Kablosuz Router, Client, Repeater, Access Point, WISP Client Router modları desteği
      • Dosya paylaşımı ve şarj için çok yönlü USB portu

      temmuz temmuz (12505)