Kali Linux (Yetkilendirme Hatası)

Merhabalar Kali Linux Kurdum Sistemime Windows ile beraber Kullanmak istiyorum herşey sorunsuz kuruldu ama oluşturduğum şifreye yanlış diyor kullanıcı adını giriyorum şifremi yazıyorum yetkilendirme hatası diyor. çözümü varmı yada biyerde yanlışmı yapıyorum

feritarslan feritarslan (303)
10 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    kendi sorumu cevapliyim bari: kullanıcı adına root yazıyoruz parola kısmına ise kurulumda oluşturduğumuz şifremizi.

    feritarslan feritarslan (303)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Geri bildirim için teşekkürler. murat 10 yıl önce

    Windows işletim sistemlerinde Administrator Linux işletim sistemlerinde Root en yönetici haklarına sahip kullanıcılardır.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      Kardeşim o kadar yere baktım bulamadım sen tek başına bulmuşsun ya helal olsun sana cok saol allah razı olsun

      oyer oyer (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Teşekkürler oldu

        thedarkdevil thedarkdevil (1)