Kaspersky Anti-Virus nasıl kaldırılır?

Bazen Kaspersky Anti-Virus Programlar > Program Ekle / Kaldır ekranından kaldırılırken hata oluşur ve program buradan kaldırılamaz.

Kaspersky Anti-Virus kaldırmak için o zaman farklı bir program kullanmak gerekir.

Kaldırılamayan Kaspersky Anti-Virus nasıl kaldırılır? aşağıda bulabilirsiniz.

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaspersky Anti-Virus nasıl kaldırılır?

    Kaspersky Anti-Virus kaldırmak için kavremover programını kullanabilirsiniz. kavremover programı ile aşağıdaki Kaspersky programlarını kaldırmak mümkündür:

    • Kaspersky Safe Kids
    • Kaspersky Small Office Security for Personal Computer / File Server, tüm versiyonlar
    • Kaspersky Total Security (tüm versiyonlar)
    • Kaspersky PURE (tüm versiyonlar)
    • Kaspersky Anti-Virus (versiyon 2009 ve üzeri)
    • Kaspersky Internet Security (version 2009 ve üzeri)
    • Kaspersky Password Manager,tüm versiyonlar
    • Kaspersky Fraud Prevention for Endpoint, tüm versiyonlar
    • AVP Tool driver
    • Kaspersky Security Scan 3.0
    • Kaspersky Security Scan 2.0
    • Kaspersky Endpoint Security 8/10/10 SP1 MR2 for Windows (for File Servers)
    • Kaspersky Endpoint Security 8/10/10 SP1 MR2 for Windows (for Workstations)
    • Kaspersky Anti-Virus 6.0 R2 for Windows Workstations
    • Kaspersky Anti-Virus 6.0 R2 for Windows Servers
    • Kaspersky Anti-Virus 6.0 FS MP4
    • Kaspersky Anti-Virus 6.0 SOS MP4
    • Kaspersky Anti-Virus 6.0 WKS MP4
    • Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Windows Servers Enterprise Edition

     kavremover nereden indirilebilir?

     kavremover programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

    kavremover nasıl kullanılır?

    1. indirdiğiniz kavremvr.zip dosyasını açın.
    2. Zip dosyası içinden çıkan kavremvr.exe dosyasını çalıştırın.
    3. İlk çıkan lisans anlaşması ekranında  Accept butonuna tıklayın.
    4. Kaspersky Lab Products Remover ekranında ekrana bir kod gelecek. O kodu alt satıra yazın.
    5. Following products were detected bölümünde kaldırmak istediğiniz Kaspersky ürününü seçin.
    6. Remove butonuna tıklayarak kaldırma işlemini başlatın.
    7. Kaldırma işlemi bir kaç dakika sürecektir. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerektiğine dair bir ekran gelirse OK butonuna tıklayarak bilgisayarı yeniden başlatın.

    Kaspersky Anti-Virus kaldırma işlemi bilgisayar yeniden başladıktan sonra sonuçlanmış olacaktır.

    hakan hakan (15424)