kayıt defterinde dosya silemiyorum

iyi akşamlar benim bilgisayarıma 1 hazirandan sonra portal sepeti bulaştı ve ben bunu sizin sitenizde bahsettiğiniz gibi yapmaya calıştım ama regedit den explorerEx64.dll adlı dosyayı aratınca iki adet dosya cıkıyor bunları silmeye caalıştığımda dosyanın biri silinmiyor ve bilinen tüm değerler silinemedi olarak hata alıyorum ne yapmalıyım

ufukkerem ufukkerem (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu hallettim windowsu güvenli modda başlatınca izin istemiyor

    ufukkerem ufukkerem (1)