Kazıklandım 244 tl borç

hotspt vpn uygulmasını arkadaşlarım ücretsiz wifi için yükletmişti bir sene önce ben nasıl oldu hatırlamıyorum ma ücretsiz abonelik bana 244 tl bir yıllığın bir şey yapmış.  Uygulama yükleyemez güncelleme yapamaz oldum bilen yardım etsin nasıl kurtulabilirim apple destek ödemen şart diyor. Ben de bu parayı veremem :( sürekli telefon hakkında bi problem çıkıyor zaten bahsetmek de istemiyorum aileme :(

femme femme (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hotspot Shield Elite VPN  üyeliği mi mi aldınız yanlışlıkla? Kredi kartı tanımlıysa ve kart üzerinden ödeme yapıldıysa ödeme ile ilgili bankanıza şikayette bulunabilirsiniz.

    Sorudaki "ücretsiz wifi" kısmı açık değil. Hotspot Vpn bunu sağlamaz. Sadece yasaklı sitelere giriş imkanı verir ve gizlilik sağlar.

    Normalde VPN uygulamasını kaldırdığınız (sildiğimiz) zaman internetin normal şekilde çalışması gerekir.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Cevap verdiğiniz icin teşekkür ederim. Ücretsiz wifi olayı arkadaşlarım okulun giremediğmiz wifisi icin indirmişti. Pek bi yaratı olmadı bir sene önceki vaka zaten. Nasıl oldu bilmiyorum ama yıllık 244 tl üye olmusum kredi kartı biliglerim yazmıyor cekememisler, mobil ödeme bakiyem de yok apple öde diyor yoksa uygulama indirip güncelleyemiyorum. Ben de apple kimliğimi siliyim diyorum bugün yaptım bir hafta sonra siliyorlarmış sanırım. Bir katkısı olur mu? Yeni kimlik daha sonra oluştururum çok ortada kaldım ne yapacağımı bilmiyorum ve anlamıyorum da böyle şeylerden femme 5 yıl önce
    • Apple store yi kullanmamak whatsapp ı güncelleyemediğimden orayı da kullanmamı engelliyor .... giremiyorum femme 5 yıl önce
    • Yeni Apple id^si ile sorunun çözüleceğini düşünmüyorum. Erken fark etseniz (90 gün içinde) itiraz edebiliyorsunuz. Yine de şansınızı deneyebilirsiniz: https://reportaproblem.apple.com adresinden itiraz edebilirsiniz. @femme alattin 5 yıl önce