Kendi localhost'umda çalıştırdığım php kod, Server makinede çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar,

PHP ile kullanıcı girişi yaptım. Kendi makinemde muazzam çalışıyor ancak server'a attığımda;

$kullanici = mysqli_query("SELECT * FROM kullanici WHERE BINARY kadi='$kadi' and BINARY sifre='$giris_sifre'");
$uyebul = mysqli_num_rows($kullanici);

kodunda $uyebul değişkeni 0 geliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Hee birde mysql fonksiyonları çalışmıyor. mysqli fonksiyonları kullanmak zorunda kaldım. Acil yardım lütfen :(

paristanbulima paristanbulima (228)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mysqli fonksiyonları mysql fonksiyonlarının son versiyonu imiş. Artık desteği kalkmış. Sanırım server da güncel olduğundan problem çıkıyor.

    paristanbulima paristanbulima (228)