Kısayol kutularındaki veriler siliniyor, ne yapabilirim ?

Google chrome kullanıyorum. Kısayoldan erişebileceğim sitelere küçük resimler doğrultusunda ulaşıyordum. Fakat zamanla resimler siliniyor ve değişiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

orkunn orkunn (3)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıda Sarı kutu ile işaretlediğim kısa yollardan mı bahsediyorsunuz?Google Chrome Sık ziyaret edilenler

    Bunlar sizin en çok ziyaret ettiğiniz sitelerdir. Google Chrome bunları otomatik belirler.

    Fakat böyle bir ihtiyacınız varsa Chrome  Speed Dials  eklentisini kullanabilirsiniz.

    Yükledikten sonra yeni sekma açtığınızda 1'den 12 'ye kadar numaralar gelecek. Her birini tıklayarak istediğiniz web sitelerini kayıt edebilirsiniz.

    Google Chrome sık ziyater edilen siteleri değiştirme

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)