Klasör Yeniden Yönlendirilmedi hatası

Selamun Aleyküm Uzmanım.net Ailesi benim şöyle bir sorunum var belgeler sağ tık özelliklere tıklıyorum konuma gelip tıklıyorum resimdeki gibi hatalar alıyorum not en sonki resimde yuvarlak halkaya aldığım belgeler yazısı benim regedit.exe HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders  de yok bu sorunu nasıl çözebilirim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkaadaşım şaka gibisin ya. Belgelerim klasörünün kullanıcılar içinde ne işi var sorabilirmiyim. Yöneticiysen (Administrator) yönetici içerisindedir. Farklı bir kullanıcıysan belgelerim onun içindedir. Kafa mı buluyon napıyon anlamış değilim.

    yusufbozar yusufbozar (348)