Klavyede bir tuşu bi süre basılı bırakmak istiyorum nasıl?

ya da

Ekran klavyesindeki tuş üzerinde fare imlecinin basılı kalması?

ya da

Fareyi otomatik scroll yapma.

(Twitterda geçen sene beğendiğim resmi bulmam gerek çok aşağıda :/)

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Soruyu sorduktan sonra kendim de araştırdım. Şu programın kullanımı en kolay, işime yaradı.

    http://auto-keyboard.indir.biz/90

    Ekleme:

    Farenizin tekerine 1 kez tıklayıp mouse'u biraz aşağıya çekip mouse'u bırakabilirsiniz.

    misty misty (556)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bu işini görür sanırım. http://www.gezginler.net/indir/automouser.html

      klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Buttons menüsünden Down'u seçtim. Starat'a basıp Twittera tıkladım aşağı gidiyor ama çok yavaş. Değerleri kaç girmem gerek? Bir de bunu durdurmak için görev yöneticisinden işlemi sonlandırmak zorunda kaldım başka türlü durmuyor mu? Programa tıklayınca bile tuş basmaya devam ediyor. @klkmlk9998 misty 7 yıl önce
      • bende bir kere kullandım detaylı bilmiyorum ama işe yaradığını biliyordum. O yüzden ''sanırım dedim.'' Değerleri deneme yanılma yöntemiyle dene zira hatırlayamadım şuan. klkmlk9998 7 yıl önce