Kosgeb sitesi açılmıyor

Kosgeb sitesine giremiyorum .http://destek.kosgeb.gov.tr/ açılmıyor.  Kosgeb'e girmek istediğimde Not Found HTTP Error 404. The requested resource is not found. hatası alıyorum. Kosgeb sitesine nasıl girerim?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kosgeb sitesi açılmıyor. Kosgeb sitesine nasıl girerim?

    Kosgeb şuan yoğun talepten dolayı açılmıyor. Kosgeb sitesi aşırı talep yüzünden hata veriyor ve kullanıcılar siteye giremiyor.

    Kosgeb kobilere şuan 0 faizle 50bin TL kredi veriyor. Kredi başvurusu için öncelikle destek.kosgeb.gov.tr adresinden Kosgeb veritabanına kayıt olmak gerekiyor.

    Fakat destek.kosgeb.gov.tr sitesi aşırı yoğunlukten dolayı sürekli hata veriyor ve açılmıyor. destek.kosgeb.gov.tr  sitesine girebilmek için şuan yapabileceğiniz bir işlem yok. Sunucu servis dışı kaldığından ancak yetkili kişilerin sunucuya mühalede etmesi gerekiyor.

    murat murat (12492)