kota aşıldı ancak internet gereğinden fazla yavaş

kota aşıldı indirme hızının 300 kbps olması gerekirken 20 kbps olması psikolojimi bozdu kimse bağlanmıyo internete şuan ama fazla yavaş laptop normalde diğer internetleri görüyor ama bizim interneti görmüyor TP-Link diye bi kablosuz internet şey şeysi kullanıyoruz onunla bağlanıyoruz normalde sormuyucaktım size önemsiz gelebilir ama siteye girdiğimde sanki kansere tedavi bulucam diyip tembelliğimi atlatıp sorma isteği edindim

ltfnyrdm ltfnyrdm (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle ADSL modemini yeniden başlat. Kota devreye girdiğinde genelde bu tür sorunlar olabiliyor. Sorun devam ederse Türk telekomu aramalısın. 20kbps Çin işkencesi gibi . Normal değil.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bunun için yapılacak pek bir şey yok diye düşünüyorum açıkçası

      İnternet servis sağlayıcını arasan bile "altyapınızda sorun var" deyip başlarından savacaklar eminim

      omercik omercik (9418)