Kulaklığımda 1 giriş var fakat bilgisayarda 2.

Arkadaşlar ben RAMPAGE SN-R6 kulaklık aldım fakat benim masaüstü(win8) bilgisayarım bir yeşil bir pembe(kulaklık-hopörlör) girişi var.Kulaklık ise tek girişli.Nasıl bilgşsayarıma adapte edeceğim? Hopmrlör kısmına takınca çalışıyor mic. çalışmıyor.Mic kısmına takınca hiç bir şey çalışmıyor. Ne yapacağım?

sorunluadam sorunluadam (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulaklığınızın mikrofon özelliğini kullanabilmeniz için ufak bir adaptör almanız gerekiyor. Bu adaptör tek jak girişine sahip kulaklığınızı mikrofon ve hoparlör olacak şekilde çift çıkış olarak çoğaltıyor. Aşağıdaki fotoğrafta bulunan adaptör ile "Kulaklığımda 1 giriş var fakat bilgisayarda 2​" sorununuzu çözebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için çok teşekkürler fakat nereden bulabilirim ya da bir link atabilir misiniz? sorunluadam 8 yıl önce
    • Teknoloji marketlerde pek bulunabileceğini zannetmiyorum fakat çevredeki bilgisayarcılardan rahatlıkla temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden ufak bir araştırma ile de bulunabilir. brsozl 8 yıl önce