Kullanıcı adı değiştirme

Hesabım virüslendi kullanıcı adım değiştirildi kullanıcı adım tekrar degistirmek istiyorum

kullanici698895 kullanici698895 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesabının ismini değiştiremezsin.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

      Denetim Masası\Kullanıcı Hesapları\Kullanıcı Hesapları\Hesapları Yönet\Hesap değiştir\Hesabı Yeniden Adlandır

      burdan kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz

      bilgisayarın adını değiştirmek için başlat bu bilgisayar yazın sağ tıklatın ayarları değiştiri tıklatın yine açılan sayfada değiştiri tıklatın açılan sayfda bilgisayar adı ve  çalışma gurubu alanlarını istediğiniz isimi yazaarak tamamı tıklatın

      pc yeniden başlatın bilgisayarın adı değişir

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

      • candan abi pardon ben uzmanim.net hesap değiştirme zannettim :D nvidiagtx 7 yıl önce
      • önemli değil yavaş yavaş sende öğrenirsin iyi bir uzman olursun candan 7 yıl önce
      • @nvidiagtx senin hatan degil. Soru eksik sorulmus ve kullanici adi oldugu yazilmamis alattin 7 yıl önce
      • @nvidiagtx bencede senin hatan değil soru eksik sorulmuş bu arada çok iyi gidiyorsun devam et :) toprak34 7 yıl önce
      • teşekkür ederim nvidiagtx 7 yıl önce