Laptobum Mavi Ekran Hatası

Merabalar Benim Leptobumda Kardeşime Mp 3 üne müzik yükleyecektim sonra

mavi ekran geldi laptop yeniden başladı laptop başladı bu sefer tarama ekranı geldi tarattırtım laptop kapandı açma dugmesine basıyom acilmiyor

Lütfen Yardım Edin Ekran Açilmiyor Formatta Atamam Zaten :(

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    start tuşuna basınca en azından mavi ekran veya siyah ekran olsa yine burdan yönlendirilir açlımıyor diye

    belirtmişiniz bu durumda şarz kapbosu takılı batarya takılı ama açılmıyor ise bir bilgisayarcıda test ettirin

    candan candan (4301)