Laptop isinma problemi

Alienware 17 R3 laptop sahibiyim, Windows 10 yuklu bilgisayarima reset atarken "inaccessible boot device" hatasi verdi ve sistem coktu. Windows' u yeniden kurdum ve dell'in sitesinden diagnostic testi yaptim sistemsel bir sorun gozukmedi ancak onceden oynadigim oyunda bilgisayar isinmiyor hatta fanlari calismiyordu. Simdiyse fanlar sac kurutma makinasi gibi calisiyor ve laptop isiniyor sebebi ne olabilir ?

dreadmeran dreadmeran (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    inaccessible boot device hatası bilgisayar diski veya üzerindeki işletim sistemi zarar gördüğünde ortaya çıkar.

    Windows 10 kurulumunu temiz kurulum olarak mı yaptınız? Yoksa üzerine mi kurdunuz? Windows 10 güncellemelerini yüklediniz mi?

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

      temiz kurulum yapip guncellemelerini yukledim

      dreadmeran dreadmeran (1)