Laptop işlemci değişimine uygun mu?

2013 model bir laptop kullanıyorum anakart modelini internete yazdığımda bu konu ile ilgili bir makale bulamadım muhtemelen değişiyordur ama bundan nasıl emin olabilirim bilgisayarım casper

samet15623 samet15623 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zannetmem çok eski bir laptop zaten. Eski olduğu için de desteklediği işlemci sayısı aşırı kısıtlı. Yani hem mümkün değil çok pahalıya patlar hem de öyle her işlemciyi takamazsınız.

    hydra hydra (3800)