Laptop klavyesinin bazı tuşları basmıyor.

Laptop klavyesinin bazı tuşları basmıyor ve bazı tuşlar da takılı kalıyor. Bazende touchpad sağ tıklıyor kendi kendine. Klavyede midir sorun yoksa bilgisayarla alaklı bir şey olabilir mi? Ona göre kendi klavyesini alacağım da.

eray1965 eray1965 (11)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop klavye önerisi istemiştin ancak daha almadın mı ? Şu an laptop'un kendi klavyesini mi kullanıyorsun .? Bozuk demişsin önceki konuda.

    hydra hydra (3802)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Alamadım daha. Kendi klavyesini değiştirmekle çözülecekse öyle alayım diye düşündüğüm için bu konuyu açtım. eray1965 4 yıl önce
    • Laptop marka ve model nedir ? hydra 4 yıl önce
    • Casper nirvana A15FB eray1965 4 yıl önce
    • 2 Tane önerdim ikisinden birini al laptobuna tak, eğer takmasını bilmiyorsan bilgisayarcıya götür. hydra 4 yıl önce
    • 2. attığınız da uyumlu mu? Modeller arasında göremedim de. eray1965 4 yıl önce
    • Eğer Laptobunuz dediğiniz gibi modeli Casper Nirvana A15FB ise bu ikisi uyumlu. hydra 4 yıl önce
    • Yalnız satıcıyada sormak lazım. hydra 4 yıl önce
    • 2. a ttığım yanlış link ilk linktekini al @eray1965 hydra 4 yıl önce
    • İlla laptop un mu klavyesini kullanmak istiyorsu? Usb ile çalışan klavyeler var onlar daha iyi bana sorardan ama karar senin @eray1965 darkcrak 4 yıl önce
    • O klavyeyi yanında taşımak hele işe gidip geliyrosa sıkıntılı hem laptop klavyesini alsa daha iyi olur hydra 4 yıl önce
    • Evet. Ekstra klavye taşımaktansa ondan kendi klavyesini tercih etmek istedim ben de. eray1965 4 yıl önce