Laptopum power düğmesine ilk bastığımda açılmıyor?

Dell Inspirion 7567 laptopumu yaklaşık 9 ay öncesinde aldım ancak şuan power düğmesine ilk bastığımda dell logosu geliyor ancak açılmıyor. Power tuşuna basıp kapattıktan sonra tekrar power tuşuyla bastığımda açılıyor. Neden ilk bastığımda olmuyor? Yazılımsal bir sorunu mu var?

kamivanli23 kamivanli23 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 ile ilgili bir sorun var gibi görünüyor. Başta böyle miydi? Sonradan mı oldu?

    Eğer sonradan olduysa Windows!u sıfırlamayı deneyebilirsin. Sorun çözülecektir.

    DELL logosu geldiğine göre PC açılıyor ama Windows devreye giremiyor gibi.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      evet dell logosu geliyor ama windows açılmıyor ilkinde. ancka kapatıp açınca düzeliyor. Windowsu nasıl sıfırlayacağım?

      kamivanli23 kamivanli23 (1)