LD Player geçersiz sanal disk (geçersiz ortalama) hatası

ld player emülatörüne girerken açılışta geçersiz sanal disk (geçersiz ortalama) hatası veriyor ve emülatöre girmiyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    LDPlayer geçersiz sanal disk hatasıyla ilgili internet ortamında da pek bir bilgi yok. Yabancı bir kaynaktan bulduğum bilgiyi aktarıyorum:

    "LDPlayer geçersiz sanal disk hatasının sebebi LDPlayer veri dosyasının bozulmasıdır. Bu sorunu çözmek için LDMultiPlayer'dan önceki emulatörü tamamen kaldırıp yeni bir emulatör oluşturabilirsiniz. Önceki emulatörünüzdeki tüm verilerin silineceğini unutmayın."

    Veysi bunu deneyebilirsin. Umarım sorunun çözülür.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • deniyeyim, olunca haber ederim, teşekkürler veysi2023 5 yıl önce
    • dediğiniz şekilde yaptım emülatör açıldı, tekrardan teşekkür ederim veysi2023 5 yıl önce