Lenovo mı (a4 işlemcili) Acer mı (i3)

Bugün gazetede iki ilan gördüm biri Acer E1-570G-33214G50 i3 3217u işlemcili diğeri Lenovo G505 amd a4 işlemcili ikisinin fiyatıda bribirine yakın acer 999 lenovo 949 lira sizce hangisi daha iyi yardım edebilirmisiniz genellikle internete girmek ve world of tank gibi online oyun oynama için kullanılacak daha önce işlemci olarak sormuştum fakat online oyun durumu yoktu yardım ederseniz çok sevinirim.

chipset chipset (11)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer bahsettiğiniz Acer modeli E1-570G ise kesinlikle onu almanızı öneriyorum. Çünkü fiyatına göre iyi bir ekran kartına sahip. Ama sanırım sizin dediğiniz model Acer E1-570 yani özel bir ekran kartı takılmamış modeli. Bu yüzden bahsettiğiniz Lenovo ve Acer laptop neredeyse benzer özelliklere sahip. Fakat i3 daha iyi bir performansa sahip olduğu için Acer E1-570 modelini almanızı tavsiye ederim. Ekran kartı açısından biraz daha iyi bir sistem istiyorsanız Acer E1-570G modeli idealdir.

    utkubayat utkubayat (885)