Lenovo tablet duvar kağıdını nereden bulabilirim?

Merhaba,

Internette lenovo tablet gördüm herzamanki gibi duvar kağıdı ilgimi çekti,

Nasıl bulabilirim??veya atabilen var mi?

Lenovo a8,

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    lenovo wallpaper

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho çok teşekkürler! ne olarak aratınca çıkıyor? ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho uygulayınca HD liği gidiyor ozgurlol 5 yıl önce
    • Bu duvar kağıdının kendisi HD değil. Google da "lenovo wallpaper" diye aratırsan bunun gibi çok daha güzel bulursun. @ozgurlol omercik 5 yıl önce

    Aslında, birçok Web sitesi var internette Wallpaperlarla ilgili. Onlara bakabilirsin(Bkz Wall.Alphacoders.com/Walhalla.com)

    ebuhasan ebuhasan (30)