Lenovo Vibe P1 Alınırmı?

Lenovo Vibe P1 nasıl bir telefon sizce alınırmı?. Eksileri artıları sizce nelerdir.? Sorun yaşayan çok kullanıcı varmı? Uzmanım.net ve diğer arkadaşlar bilgi ve düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba ben Lenovo Vibe P1 kullanıcısıyım.Telefon çok iyi 2gb ram yetiyor ama isterseniz bu ay çıkacak olan Turbo modelini alabilirsiniz.Kamerası ışıklı ortamda iyi az ışıklı ortamlarda kötü çekebilir. Cihazı alınca lolipop olarak geliyor.Android 6.0'a yükseltebilirsiniz ilk başta sorunluydu 6.0 sonradan 2 tane düzeltme güncellemesi geldi. Düzeltme güncellemeri başarılı.Turbo modeliyle arasındaki tek fark 1gb ram.Turbo modeli 3gb ram normali 2gb.Oyunlarda kastığını görmedim.Yüksek gbli oyunlar oynamadım ama yinede kasmaz diye düşünüyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

    cemozdemir cemozdemir (47)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle vakit ayırıp soruma cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Bir kaç sorum daha olacaktı bunlarıda yanıtlarsanız sevinirim. Bu telefonda 1) ısınma oluyormu 2) hoparlörden veya karşı tarafla konuşurken telefonun ahizesinden cızırtlı ses gelmesi gibi bir sorunu varmı 3) telefon ele rahat oturuyormu 4) hoparlörden çıkan sesi nasıl wifi çekişi falan nasıl 5) telefonun ekranı karanlık olduğu söyleniyor bu doğrumu 6) ben daha evvel 5.5 inçlik bir telefon kullanmadım sizce kullanışlımı 7) ben aldığım zaman uzun süreli kullanmayı düşünüyorum sizce Lenovo Vibe P1 alsam beni yarı yolda bırakırmı kısacası pişman olurmuyum.? kusura bakmayın biraz sorularım fazla oldu ama çevemde duyduğum bir kaç sorunu telefonun kullanıcısını bulmuşken sormak istedim. lion 7 yıl önce
    • 1) Telefon şarj olurken ısınıyor o yüzden 30-45dk şarj olsun ondan sonra çekin soğuduktan sonra takın. 2) Fazla konuşmadım ama cızırtı yaptığını duymadım.5) Wifi iyi çekiyor wifi sinyalı artırma özelliğide var ama kullanmanızı önermem şarj yiyebilceği için. 6) Telefon güneş ışığına fazla maruz kalırsa biraz rengi soluyor, normal parlaklığı benim için iyi en azda kullanıyorum.Çok parlak isterseniz parlaklığı artırın o da olmadı süper parlak moda geçin, konforlu modu tavsiye ediyorum ben. 7) Bende Galaxy S4'den geldim bu telefona ilk başta biraz ağırlığını hissedebilirsin sonra alışırsınız ekranı iyi ama dikkat edin elinizden düşebilir kılıfı şeffaf bende şeffafda kullanıyorum siz dikkatsiz iseniz aliexpressden dayanıklı kılıf sipariş verebilirsiniz. Telefon kullanışlı her açıdan bence.8) Eğer oyun oynarsanız fazla Turbo modelini bekleyin diyim ama fiyat artışıda olacaktır tabiki 1400 gibi bir rakamda satarlar.Fazla yormayacak oyunlar oynarsanız 2gb ram size yeter ben Clash of Clans,Clash Royale gibi oyunlarda kastığını görmedim kasmazda zaten fazla yüklenmezseniz. Yarı yolda bırakmaz tam tersi sizi yolununuza kadar bırakır :) Önemli değil hayırlı ramazanlar. Sorularınız cevabını tam şekilde aldıysanız yandaki tike basmanız yeterli :) cemozdemir 7 yıl önce
    • Vakit ayırıp sorularıma verdiğiniz yanıtlar için tekrar teşekkürler. Hayırlı Ramazanlar lion 7 yıl önce