Lenovo z500 fn tuş sorunu

 Lenovo z500 kullanıyor ve FN tuşları ile yerine getirilen F1, F2, F3,F4, F5, F6, F7, F8,F9, F10, F11, F12 gibi tuşların çalışması ile ilgili sorun yaşıyorsanız,  Lenovo z500 FN tuş sorununun çözümü için aşağıdaki işlemleri yapın.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lenovo z500  notebook FN tuşu sorununun çözümü için Lenovo z500 BIOS güncellemesi yapmanı gerekiyor.

    Lenovo z500 BIOS güncellemesi indir adresinden Lenovo z500 bios güncellemesini download edebilirsiniz.

    Bios güncellemesinden sonra  FN tuşu sorunu çözülecektir.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      selam ben z500 kullanıyorum bios günceleme gördüm yaptım ama sonra klavye arka ışığı çalışmıyor oldu donanım zannedip yeni bir z500 uyumlu klavye taktırdım ama oda çalıştırmadı ben bu nasıl çalıştırıcıyım ?

      artı şeyden kayıt defterden düzele bilecemi sanıyorum ama klavye dosyası oldunu bilmiyorum

      nerde oldunu bilmiyorum

      bu fikir ışık ayardan çıktı orda düzenleme yapmışlar kayıt defterinden

      başka bir fikir var ama çalıştırmı bilmiyorum başkasında z500 güncelemiş arka ışık ve herşey çalışıyorsa onun kayıt defterin save ban gönder sin yada internetde koysun ihtimal çalışcanı sanıyorum

      doga1857 doga1857 (1)