Lenovo Z580 driverlar nasıl yüklenir?

Lenovo z580 model leptopuma win10 yüklemek istiyorum. Uygun sürücü driverlarının listesini nereden bulabilirim. Aygıt yöneticisinden tek tek aygıt isimleri yazıp  google aratmak uzun sürüyor. En güncel drivere yüklediğime emin olmak istiyorum. Bazı aygıtların sürücüleri windows 8.1 uyumlu windows 10 uyumlu driver yok üreticinin kendi sitesinde  8.1 için yayımlanan driverı indirsem. uyumsuzluk sorunuyla karşılaşır mıyım?  Driver için lenovonun sitesinden indiriyorum. İlk defa yapacağım windows temiz kurulum işini

efe efe (65)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lenovo'nun sitesinden ilgili bütün sürücüleri edinebilirsin.

    https://support.lenovo.com/tr/tr/?tabName=Downloads adresine girip ürünün seri numarasını yazman yeterli.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Merhaba kardeşim driver pack adlı uygulama var o buluyor istersen ordan yükleyebilirsin.

      yardimedin21 yardimedin21 (5)