Leptop a kulaklık taktığım zaman ses sıkıntılı geliyor

Leptop a kulaklık taktığım zaman ses sıkıntılı geliyor mesela youtuba girip bir video açtığımda videonun arkasındaki müzik normal ama adamın sesi bozuk çıkıyor sadece adamın sesi olduğunda düzgün oluyor acaba ses ayarlarındamı bir sıkıntı var yoksa daha kaliteli bir kulaklık mı gerek

kullanici393032 kullanici393032 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer bu problem sonradan çıktıysa;

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Aksi halde ses kartı sürücüsünü güncelleme ve/veya daha kaliteli bir kulaklık temini düşünülür.

    Not: Kulaklık test için mobil telefon kulaklıkları kullanılabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      zaten aldığım kulaklık tüm platformlarda çalışıyor diyordu laptop da dahil telefonda sorunsuz olmasına rahmen pc de bu şekilde ses driverlarını güncelliyorum şuan

      kullanici393032 kullanici393032 (3)