lg e 975 mobil veri sorunu

Merhaba, yurtdışından lg e 975 telefon geldi ordayken mobil veri çalışıyormuş fakat buraya gelince mobil veri açık olsada hiçbiryere girmiyor hat turkcell. Ayarlar =>internet paylaşımı &ağlar=>Mobil şebekeler=>erişim noktası adları menüsüne girince beyaz ekran da kalıyor.Yardımlarınızı bekliyorum.Turkcelli aradık bazı ayarları söylediler ama telefonda yok.

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Ayarlar bölümüne geldiğinizde dediğiniz gibi Mobil şebekeler->Erişim Noktası adları kısmında seçenekler tuşuna bastığınızda varsayılana sıfırla isminde bir seçenek olması gerekiyor.Telefonu varsayılana sıfırla yaptıktan sonra bir kere yeniden başlatarak deneyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Erişim noktası adlarına girince beyaz ekran kalıyor. ardahd 7 yıl önce
    • Telefonun sağ tuşuna basınca varsayılan dondurdum ama olmadı. ardahd 7 yıl önce
    • Müşteri hizmetlerini aradığınızda cihazın yurtdışı olduğunu belirtin ve söylediği ayarları bulamadığınızı söyleyin. ismailsarp 7 yıl önce