Lg g3 stylus telefonuma guncelleme gelmedi ne yapmaliyim?

Bm en son telefonumu şubat ayında guncelledim ama hala güncelleme gelmedi

kullanici420587 kullanici420587 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer telefonunuza güncelleme gelmediyse yapacak birşey şuan için yok.Yapmanız gereken beklemek olmalıdır.LG Marshmallow güncellemesini yanlış bilmiyorsam ilk olarak G4 telefona verdi.Telefonunuza vermesi daha uzun sürecektir.Bu durumda beklemeniz gerekecek.

    ismailsarp ismailsarp (6010)