Link'in İsmini değiştirme Hakkında !

Link'in İsmini değiştirme Nasıl Yapabiliriz ?

Peki bu ne İşe Yarıyor?

Sadece bilmeyenler için bilgilendirmedir!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Link'in İsmini değiştirme Nasıl Yapabiliriz ?

    İlk Olarak; Acıklamaya Bir yorum Yazıyoruz Örnek: Bu konu için Buraya tıklayınız yazıyoruz Resimde Olduğu gibi Tıklayın

    Daha Sonra; Link ekle / düzenleye tıklıyoruz Seçmiş olduğunuz lınkı yapıştırmanız yeterli  Resimde olduğu gibi Tıklayın

    Bitti; Tamam Diyoruz ve yazımız tamamdır Resimde Olduğu gibi Tıklayın

    Peki bu ne İşe Yarıyor?

    Yorumlarda ve Çözumlerde İşinize Yarayabilir. Lınkleri Kisaltarak Yer kaplama derdi kalmaz ve işinizi kolaylatır!

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @esty paylaşımınız için teşekürler umarım çok kişinin işine yarayacaktır candan 7 yıl önce
    • Tesekkür ederim esty 7 yıl önce
    • bunu nası wp ye atarım yunus33 6 yıl önce
    • bakalaım tahalayer 2 yıl önce

    bakalaım

    tahalayer tahalayer (1)