Logitech X-530 Hoparlör Cihazım Var Dizüstü Bilgisayara Baģlayabilirmiyim

Dizüstü Bilgisayarım Toshiba Kulaklık Girişi Ve Mikrofon Girişi Var Logitech X-530 3 Tane Jak Var Yeşil Siyah Turuncu Bimeksde 2 Li Jak Girişi Olan Ufak Bir Ürün Gördüm Bu Ürün İşime Yararmı Acil Yardım

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    5+1 ses sistemi laptop'a nasıl bağlanır? burada cevapladım konuyu. 5.1 Ses sisteminilaptopa bağlamak için en uygun yol USB adaptör kullanmak bu sayede dijital kayıplar yaşamazsın ve  ses sistemini kullanabilirsin.  Tek çıkış üç giriş adaptörler var fakat bunlar muhtemelen çok sağlıklı değil. Normal hoparlör gibi kullanmanı sağlıyor. Bu USB cihaz surround olarak kullanabilmene imkan sağlıyor

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bimeksde Sorduğumda Bu Ürünü Alırsan Hepsinden Ses Gelir Ve Bu Şekilde Laptopda Kullanabilirsin Diye Söylendi Bu Ürün İşimi Görürmü

      furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Sorun hepsinden ses gelmesi değil. Bununla 5.1 gibi değil normal ikili hoparlor gibi hepsinden ses gelir. Suround sistemde her bir kolondan efekte bağlı olarak ses gelir. Örneğin patlama oldumu ses basstan gelir, helikopter sesi kademeli olarak tüm hoparlörlerden gelir gibi. hakan 7 yıl önce
      • Dediğiniz Ürünü Nerede Bulabilirim furkanozkaynak 7 yıl önce