Mac OSX işletim sistemini 10.5.8'den 10.6'ya nasıl yükseltirin?

Daha önce hiç MAC bilgisayar kullanmadım. Şimdi yüklemek istediğim bir program MAC'inizde en az 10.6 yüklü olmalıdır diyor. Software Update, yazılım güncellemeye girdiğimde "Yüklenecek hiç bir güncelleme yok" diyor.

10.5.8'den 10.6 ya MAC'i nasıl yükseltirim? Güncellemeyi nereden indirebilirim?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    OSX'de 10.5.8'den 10.6 ya yükseltmek Windows Vista'dan Window 7'ye geçmek gibidir.

    Apple web sitesinden 10.6'yı satın almanız gerekir.  Aksi takdirde yazılım güncellemesi gibi güncelleyemezsiniz.

    OSX 10.5.8 'den OSX 10.6 ya geçmek güncelleme ile mümkün değildir.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      OSX'de 10.5.8'den (Mac OS X Leopard ) OSX 10.6 (Mac OS X 10.6 Snow Leopard)   geçmek için lisans satın almalısınız aksi takdirde web üzerinden ücretsiz indiremezsiniz.

      Elbette Mac OS X 10.6 Snow Leopard indirme linkleri internet üzerinde mevcut fakat bunlar lisansız yani kopya yazılımlardır. Bu işlemde illegaldir.

      Apple web sitesi üzerinden Mac OS X 10.6 Snow Leopard satın alabilirsiniz.

      hakan hakan (15409)