Mağaza Hatası 0x8007064A

Mağaza uygulaması 0x8007064a hatası veriyor sorunu nasıl çözebilirim

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın
    2. regedit yazın Tamam butonuna tıklayın
    3. HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\AppModel\Repository\Packages klasörüne gidin
    4. Klasöre sağ tıklayın İzinler seçeneğine tıklayın
    5. Gelişmiş seçeneğine tıklayın
    6. Sahibi kısmının yan tarafındaki Değiştir seçeneğine tıklayın
    7. Pencereye SYSTEM yazın Adları Denetle butonuna tıklayın
    8. Tamam butonuna basın
    9. Yönetici haklarıyla komut istemini açın
    10.  Komut satırına şu komutları tek tek yazıp enter tuşuna basın
      powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\camera\AppxManifest.xml

      powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\FileManager\AppxManifest.xml

      powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml

    11.   Bilgisayarı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)