MailTrack nedir, nasıl kullanılır?

MailTrack nedir?

MailTrack nasıl kullanılır?

Attığım mailin okunup okunmadığını nasıl anlarım?

Mail attığım kişinin maili gördüğünü nasıl anlarım?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MailTrack nedir?
    MailTrack, gönderdiğiniz e-postaların okunup okunmadığını ve görülüp görülmediğini gösteren bir gmail eklentisidir. Gönderdiğiniz e-posta alıcısına ulaştığında ve görüldüğünde size bildiren MailTrack, ayrıca birden fazla alıcısı olan e-postalarda da hangi alıcının iletiyi okuyup okumadığını ayrı ayrı gösterebiliyor.

    MailTrack nasıl kullanılır?

    1. MailTrack eklentisini kurmak için MailTrack Kurulum linkine tıklayın.
    2. Açılan pencerede "ADDED TO CHROME" butonuna tıklayın.
    3. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.
      mailtrack-nedir-nasil-kullanilir
    4. "SIGN IN WITH GOOGLE"a tıklayın.
    5. Ardından gelen ekranda google hesabınıza giriş yapın.
    6. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.
      Mailtrack-nedir-nasil-kullanilir
    7. "İzin ver"e tıklayın.
    8. Gerekli izinleri verdikten sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.
      mailtrack-nedir-nasil-kullanilir
    9. MailTrack bu ekranda bize daha fazla özellik sunan paketinin olduğunu belirtiyor. Biz ücretsiz olarak devam edeceğimiz için "CHOOSE" seçeneğini seçiyoruz. Dileyen aylık bir ücret ödeyerek çok daha fazla özelliğe sahip olabilir.
    10. Ardından otomatik olarak mailinize yönlendiriliceksiniz.

    Tüm bu adımların ardından MailTrack hesabınıza başarıyla kurulacaktır. Artık göndermiş olduğunuz maillerin görülüp görülmediğini ve okunup okunmadığını görebilirsiniz. Eğer mailinizi birden çok kişiye gönderiyorsanız kimlerin gördüğünü de görebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)