malware deneme sürümü dolması

Bilgisayarıma malware yükledim ama deneme sürümü doldu kaldırsam mı? Tekrar indirmenin faydalı olacağını zannetmıyorum

deniz deniz (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba Deniz,

    Malwarebytes anti-malware iki farklı şekilde kuruluyor.  Eğer dikkat etmeden kurulum yaptıysanız PRO sürücümü aktif etttiniz demektir.

    Mevcut malwarebytes anti-malware sürümünü kaldırın.

    Malwarebytes anti-malware PRO'dan Malwarebytes anti-malware FREE sürümüne nasıl dönerim? linkinden nasıl kaldırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

    Daha sonra tekrar kurulumu yapın. Fakat son aşamada PRO sürücümü devreden çıkartın.

    Malwarebytes anti-malware kur

    Ücretsiz sürümü tam zamanlı koruma sağlamaz. Fakat şu formülü uygulayabilirsiniz.

    Avast  + Malwarebytes anti-malware ücretsiz ikisini kurun.

    Avast gerçek zamanlı koruma sağlayacaktır. 2 haftada bir Malwarebytes ile tam tarama gerçekleştirin. Böylelikle PUP, potansiyel istenmeyen yazılımlar ve adware, reklam yazılımlarına karşı da koruma sağlamış olursunuz.

    alattin alattin (16999)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Programı kaldırıp tekrar indirdim ancak bende "ücretsiz deneme sürümünü devreye sok" yerine "güncelleme yap" seçeneği var. Bende mevcut olan AVG prog. ile birlikte çalıştırıyorum ama onun da süresi dolmaya yakın. Onun için ne yapabilirim? deniz 10 yıl önce
    • Cevabımı güncelledim MBA'yı nasıl kaldırmalısınız ayrı bir çözüm yazdım. AVG ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz, alattin 10 yıl önce