MALWARE var çözene milyon dolar veriyorum :D (şaka)

Şimdi abilerim kardeşlerim "play-bar.net" diye bi illet var. o kadar programla taradım. bulamadı silemedi. adwcleaner dahil silemedi. Mesela;

google'ye giriyorum üstte arama çubuğu şeklinde. yanında çarpı işareti var basınca kapanıyor ama olduk olmadık sayfalara giriyor arada. bilgisayara annem felan geçiyor. kendi kendine +18 siteler açılıyor kafayı yemek üzereyim. denemediğim şey kalmadı.

win 8.1 pro x64

EDİT: HitmanPro uygulamanı indirip varsayılan Google Chrome tarayıcımı sildim. HitmanPro'ya tarama yaptırdım ve Malware - Trojan'ları buldu. Virüsleri silip Google Chrome tarayıcısını tekrar indirip kurdum. Sorun hallolmuştur. İlgilenenlere teşekkürler...

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    tarayıcı korsanı için hitman pro deneyin eminimki kurtulacaksınız http://www.gezginler.net/indir/hitmanpro.html tarama

    yaptırın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • var ya Allah bin kere razı olsun. önce hitmanpro indirdim. tarayıcıyı sildim taradım. buldu malware trojan felan 150 küsür tane. temizledim. chrome geri kurdum. tertemiz oldu araz01 7 yıl önce

    Bu Bir Sanırım Tarayıcı virüsü Bunun Kadar lanet Virüs Görmedim

    Bütün Vİrüs Programlarıyla Tarayin

    Şu Programları Dene

    ________________________________________________________

    Avira Antivirüs

    MalwareBytes

    Esed Nod32

    Avast İnternet Security

    ________________________

    Olmazsa,

    Tarayicilarini Sil Geri Yükle

    Son çare :(

    Format at :(

    huseyinking huseyinking (-50)