Malwarebytes 3.0.5 inceleme (Yeni sürümü)

Malwarebytes 3.0.5. Yeni sürümü çıktı eski sürümüne göre farkı ne?

Malwarebytes 3.0.5. Yeni sürümünü nasıl ve nerden indirebilirim?

Malwarebytes 3.0.5. deneme süresi veriyormu?

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malwarebytes 3.0 Beta anti-malware, anti-istismar, anti-fidye, web koruması ve daha fazlası dahil olmak üzere her Malwarebytes teknolojisinin gelişmiş bir kombinasyonu ile birlikte geliyor, .

    Ne Malware 3.0 Premium yenilikler?

    Yeni Malwarebytes 3.0, Anti-Malware, bir arada Anti-Exploit, Anti-fidye, Web Sitesi Koruma ve İyileştirme teknolojilerini içeriyor.

    Uygulamanın yapımcıları önceki baskısının küçük bit yıkılıp, sıfırdan yeni bir inşa etmişlerdir. Malwarebytes Premium 3.0, en gelişmiş kaldırma yanı sıra kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım , artık tek bir ürün haline toplanan, yeni ve geliştirilmiş güvenlik özellikleri geniş bir yelpazede sunuyor.

    Malwarebytes Windows Defender ve Microsoft Security Essentials ile uyumlu, ve sisteminizde yüklü üçüncü taraf antivirüs ile birlikte çalışır.

    Malwarebytes 3.0  Özellikler:

    • Algılar ve gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı korur
    • hack girişimlerine ve phishing Bloklar
    • Çizelgeleri otomatik tarama
    • Üç esnek tarama modu sunuyor
    • Anti-Malware / Anti-Spyware
    • Kötü amaçlı web sitesi engelleme
    • Gerçek zamanlı koruma
    • Sezgisel algılama
    • Entegre Malwarebytes Anti-Rootkit
    • Hiper Tarama modu
    • Tarama / Veritabanı güncelleme zamanlayıcısı
    • Entegre Malwarebytes Chameleon
    • Gelişmiş malware temizleme
    • Antivirüs uyumluluğu.

    Performans / Koruyucu Yeteneği

    • Eklenen imza daha az anti-istismar ve anti-fidye koruma (Yalnızca Premium)
    • Hatta daha hızlı Hiper Taramalar dahil daha hızlı tarama hızları, 4 kata kadar
    • Bazı kötü amaçlı yazılımları temizleme olaylarından sonra kaldırıldı gerekli olmayan yeniden doğmuş
    • Gelişmiş Sezgisel Engine (Shuriken) artık varsayılan olarak etkin
    • Kendini Koruma şimdi varsayılan olarak etkin (Yalnızca Premium)

    Kullanılabilirlik

    • Gelişmiş kullanılabilirlik için yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü
    • Windows Eylem Merkezi / Windows Güvenlik Merkezi ile entegre etmek artık yapılandırılabilir (Yalnızca Premium)
    • Güncelleme kontrolleri onlar planlanmış olması gerekmez böylece otomatik olarak yapılır

    Kararlılık / Sorunlar Sabit

    • Kullanıcı Erişim İlkesi aracılığıyla Hesabım ekranı kilitlemek için yeteneği eklendi
    • Destek tarafından yönlendirilen zaman gelişmiş günlükleri toplamak için yeteneği eklendi
    • Zamanlayıcı Yaz Saati değişiklikleri ayarlama sorunu giderildi
    • Zamanlayıcı saatlik Tehdit varsayılan sorun giderildi
    • Bukalemun, Windows Olay Görüntüleyicisi defalarca hata iletileri bildirilen sorun giderildi
    • Varsayılan olarak Kapalı Zamanlayıcı ayarı ‘tarafından kaçırılmış ise Kurtar’ değişti
    • Tam sistem sürücüsü seçili değilse Özel Taramalar önlenmiştir rootkit tarama
    • 7-Zip DLL son sürümüne güncellendi
    • diğer birçok çeşitli kusurlar düzeldi.

    Malwarebytes  3.0.5. 6 gün deneme burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • merhaba hocam bende 3.0.4 var 3.0.5 ile bir farkı varmı varsa nelerdır xazxaz10 7 yıl önce
    • 305 güncellemeniz daha iyi olur programın kendiside update ile günceller veya yukarda linkten indirin güncel sürümü kurun candan 7 yıl önce