Malwarebytes anti-malware'da hangi tarama (scan) seçeneğini seçmem gerekir?

Malwarebytes yükledim.Threat Scan yaptım çok kısa sürdü.Burda Threat Scan, Custom Scan , Hyper Scan var bunlar ne anlama geliyor?Hangisini yapmalıyım? Windows 10 kullanıyorum.

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Şu konuyu inceleyin ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bu vesile ile paylaşımı güncelleyeyim.. alattin 7 yıl önce

    Ben Custom Scandan yaptım oradaki tüm seçenekleri işaretledim bir farkı varmı?

    ghostdead11 ghostdead11 (62)
    7 yıl önce cevaplandı

      @ismailsarp arkadaşın cevabına ilave olarak Malwarebytes Anti-Malware 3.0.4 yeni sürüm hakkında detaylı

      anlatım paşylaşmıştım konuya gidin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Threat Scan seçeneğini seçmelisin. Bu seçenek ile tüm önemli ögeler virüs taramasından geçirilir. Bu işlem biraz uzun sürebilir. Ayrıca Malwarebytes anti-malware anlatımını güncelledim @ismailsarp'ın paylaştığı linkten daha fazla bilgi alabilirsin.

        alattin alattin (16999)
        7 yıl önce cevaplandı

        • Threat Scan yaptığım zaman çok kısa sürdü. Bende Custom Scandan tüm seçenekleri işaretledim ve öyle taradım bir farkı yok sanırım? ghostdead11 7 yıl önce
        • @ghostdead11 Custom'da başka bir surucu seçecekseniz mantıklı. Threat scan bir şey bulamadıysa Malwarebytes antimalware'e göre bilgisayarınız temiz demektir. alattin 7 yıl önce