Malwarebytes anti-malware güvenilir mi?

Malwarebytes  anti-malware programının pek çok sitede önerildiğini görüyorum. Bu program güvenilir mi?   Yüklersem bilgisayarımda soruna yol açar mı?

Son olarak Eset Nod 32 antivirüs kullanıyorum, Malwarebytes  anti-malware programını antivirüs ile birlikte kullanabilir miyim?

alivecan alivecan (337)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malwarebytes anti-malware güvenilir bir programdır.

    uzmanim.net'te pek çok arkadaş bu yazılımı sizlere öneriyor. Malwarebytes  anti-malware bilgisayarınızın olmazsa olmaz yazılımlarından biri olmalıdır.

    Özellikle virüsler ve malware yazılımlar ile başınız sürekli belaya giriyorsa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

    Malwarebytes anti-malware programını güçlü yanı son dönemlerde popüler olan reklam yazılımlarına karşı son derece etkili olması. Pek çok antivirüs programı reklam yazılımlarına karşı etkisiz kalıyor.

    Malware kavramı  virüs, trojan, adware gibi pek çok zararlıyı kapsayan bir kavram. Malwarebytes anti-malware programı bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımlardan kurtulmanız için kullanacabileceğiniz oldukça güçlü bir araç.

    Malwarebytes anti-malware FREE yani ücretsiz sürümünü güvenle kullanabilirsiniz.

    Malwarebytes anti-malware FREE antivirüs programları ile birlikte çalışabilir. Gerçek zamanlı koruma sağlamaz. Yani sizin belirli aralıklar ile Malwarebytes anti-malware FREE programını çalıştırmanız gerekir. Bu da oldukça mantıklı. Pek çok kullanıcı antivirüs programlarının sistemlerini yavaşlattığı gerekçesi ile antivirüs kullanmıyorlar.

    Malwarebytes anti-malware FREE antivirüs programları ile sorunsuz çalışır. Sadece çalıştırdığınız zaman sorun olmaması için antivirüs programınızı geçici olarak kapatabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)