MalwareBytes indirilmiyor

bilgisayarımda malwarebytes indirilmiyor nasıl indirebilirim

mevokaya mevokaya (1)
10 yıl önce sordu

  • Konuyu daha ayrıntılı biçimde anlatırsanız yardımcı olabiliriz. İndirirken hatamı veriyor yada başka birşeymi var konuyu biraz daha açın. taha6161 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Tarayici ile ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Chrome kullanıyorsanız, Chrome yerine Firefox veya Internet Explorer ile deneyin.

Bazı Chrome zararlı eklentileri indirmenize engel çıkartıyor olabilir.

Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır? linkinden denedim sorunsuz iniyor.

cemkara cemkara (4215)