Malwarebyts antivirusuyle tararken taramanın yarıda kesilmesi sürekli

Dr web ligth ta bir kere yapmıştı ama sonra taramışti,bir virüs cikmamisti.

kullanici764158 kullanici764158 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Malwarebytes kapanıyor mu? Hata mı veriyor? Bu konuda bilgi verir misin?

    Sistemle ilgili bir uyumsuzluk, yazılım hatası olabilir. Malwarebytes kapanma sırasında nasıl davranıyor detaylı bilgi verirsen çok iyi olur.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

      Bu hesabımdan cevap vereyim.

      Tam tarama yaparken 20 dakika falan tarıyor.Sonra üstten bildirim gidiyor.Uygulamaya girdiğimde taramanın durduğunu görüyorum.Sonra Tam taramanın yapılmadığını söylüyor.Bir iki kere oldu sonra yaptım tam tarama.Kötü bir yazılım çıkmadı

      burakk45 burakk45 (1)