mapache.exe nedir, ne işe yarar, zararlı mı?

mapache.exe nedir? ne işe yarar? zararlı mı?

not: contacam (contacam.exe) yazılımını çalıştırdığımda devreye giriyor.

lx0a1 lx0a1 (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     mapache.exe ve contacam.exe ContaCam programına ait dosyalardır.

    ContaCam Windows için ücretsiz canlı kamera izleme programıdır. Zararlı bir yazılım veya virüs değildir.

    ContaCam programını siz yüklemediyseniz Programlar ve Özelliklerden kaldırabilirsiniz.

    ContaCam özellikle CCTV, güvenlik kameralerını izlemek için kullanılır. ContaCam ile ilgili daha detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz

    alattin alattin (16999)