Masaüstü Bilgisayardan wifi çevirme

Masaüstü bilgisiyarım var ve internet çektim biz 3.kattayız kablo çektiğim yer 1. kat wifi bağlanamıyorum ne yapmam gerekli.

firatbeyy firatbeyy (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İki ihtimal var. Eğer sinyal seviyesi düşükse bir sinyal yükseltici alıp bunu ikinci kata ya da senin olduğun katta sinyal seviyesinin yüksek olduğu bir noktaya siyal yükseltici koyabilirsin.

    Ya da diğer ihtimal kablo çekmek tabi.

    Bahsettiğim sinyal yükseltici, ya da repeater aşağıdaki gibi bir ürün, daha ucuzunu da bulmak mümkün:

    NBG-416N Kablosuz N-lite Router, Kablosuz Ağınızı Anında Yükseltir

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Airties Air 5341 72Mbps Kablosuz-N Adsl2+ 4 Port Modem - Vatan Bilgisayar

      sinyal yükseltici değilmiş benim istediğim router miş karar kıldığım ise bu üstteki bi bakabilirmisiniz hem masaüstünden hemde wifi den girmek icin alıyorum nasıl sizce ?

      firatbeyy firatbeyy (7)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Sinayal yükseltici daha anlaşılır olsun diye yazdım, aslında sizin ihyiyacınız olan Repeater yani sinyal tekrar edici. Linkin verdiğiniz ürünün repeater özelliği var fiyatı da uygun alabilirsiniz. murat 8 yıl önce